وبلاگ

انواع مینی اسکارف را می‌شناسید؟ مینی اسکارف به روسری‌هایی گفته می‌شود که قواره کوچکی دارند و به تازگی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند. روش‌های مختلفی برای بستن مینی اسکارف‌ها وجود دارد. با شناخت این شیوه‌ها می‌توانید استایلی زیبا داشته باشید. دقت داشته باشید که شما می‌توانید این روسری‌ها را با استایل‌های مختلف ست کنید و به جذابیت خود بیفزایید. اگر می‌خواهید بیشتر با بستن مینی اسکارف و روش‌های آن آشنا شوید، بهتر است در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نگاهی کلی به مینی اسکارف‌ها و ویژگی‌های آن

در ابتدا بهتر است شما را بیشتر با مینی اسکارف‌ها آشنا کنیم. مینی اسکارف به روسری‌هایی گفته می‌شود که اندازه‌ای کوچک‌تر از روسری‌های نرمال دارند. اندازه ‌های مینی اسکارف بسیار کوچک هستند و ظاهری مربعی دارند. توجه داشته باشید که بهتر است این روسری‌ها را بر اساس نوع استایل و چهره خود انتخاب کنید. افرادی که صورتی گرد دارند بهتر است روسری را پشت سر خود ببندد یا آن را به شکل تل در آورند.

همچنین شما می‌توانید با بستن مینی اسکارف‌ها به شکل روسری‌های معمولی یک استایل کلاسیک داشته باشید. سعی کنید مدل روسری‌ها را بر اساس کاربردی که دارند ببندید. به عنوان نمونه اگر قصد بستن مینی اسکارف در مهمانی‌ها را دارید بهتر است آن را به شکل تل ببندید. توجه داشته باشید که مینی اسکارف‌ها دارای مدل‌های مختلفی همچون توری، ساتن و ... هستند و شما می‌توانید بر اساس میزان بودجه و نوع کاربرد خود یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 

انواع روش‌های بستن مینی اسکارف

حال نوبت به آن رسیده که شما را با روش‌های بستن انواع مینی اسکارف آشنا کنیم. مینی اسکارف‌ها با روش‌های مختلفی روی سر بسته می‌شوند و می‌توانند استایلی شیک و چشم‌نواز برای شما بسازند. با شناخت این روش‌ها می‌توانید جذاب‌تر به نظر برسید. در ادامه شما را با روش‌های مختلف بستن مینی اسکارف‌ها آشنا می‌کنیم:

 

بستن مینی اسکارف به شکل ساده

نخستین روش برای بستن مینی اسکارف، شکل ساده است. در ابتدا باید پارچه مربعی را به شکل مثلث در آورید. سپس آن را روی سر خود قرار دهید و دو طرف آن را زیر چانه‌تان گره بزنید. با بستن مینی اسکارف به شکل ساده می‌توانید استایلی کلاسیک داشته باشید. این نوع بستن روسری بهترین روش برای شرکت در مهمانی‌ها، رفتن به قرارهای عاشقانه و ... است.

بستن مینی اسکارف به شکل هدبند

یکی از پرطرفدارترین روش‌های بستن مینی اسکارف، استفاده از آن به شکل هدبند است. در این روش شما باید قسمت بلند روسری را روی پیشانی خود قرار دهید و دو طرف آن را به سمت پشت سر ببرید و در آنجا گره بزنید. در واقع با استفاده از این روش برای بستن انواع مینی اسکارف می‌توانید استایلی راحت و خودمانی داشته باشید. این روش برای بستن این روسری‌ها بهترین شیوه برای استفاده در مسافرت‌ها یا حتی مهمانی‌های خودمانی است و شما از این طریق می‌توانید موهایتان را به نوعی تزئین کنید.

 

بستن مینی اسکارف به شکل تل

اگر می‌خواهید استایلی شیک و خیره کننده داشته باشید، بهتر است مینی اسکارف را به شکل تل روی سرتان ببندید. در این روش باید روسری را از قسمت بالایی تا بزنید و آن را به شکل یک نوار مستطیلی شکل در آورید. سپس قسمت وسطی روسری را در پشت سر خود قرار دهید. به طوری که دو طرف باز روسری در قسمت پیشانی قرار بگیرد. پس از آن می‌توانید دو طرف روسری را به شکل پاپیونی در بالای سر خود گره بزنید. این روش از بستن مینی اسکارف بهترین شیوه برای مهمانی‌های دوستانه و حتی خانه است.

 

بستن مینی اسکارف به عنوان دستمال گردن

یکی از روش‌های بستن مینی اسکارف که طرفداران خاص خودش را دارد، استفاده از آن به عنوان دستمال گردن است. شما می‌توانید روسری را به شکل یک نوار نازک درآورید و قسمت وسط آن را پشت گردن خود قرار دهید. سپس دو طرف روسری را به شکل پاپیون گره بزنید و یک دستمال گردن شیک و زیبا داشته باشید. در فصول سرد سال مثل پاییز و زمستان می‌توانید از این روش برای بستن مینی اسکارف استفاده کنید و به همراه یک کلاه استایلی شیک و جذاب داشته باشید.

بستن مینی اسکارف به شیوه وینتیج

یکی از روش‌های بستن مینی اسکارف که محبوبیت بسیار زیادی در بین بانوان دارد، بستن آن به شکل وینتیج است. در این روش در ابتدا باید روسری را به شکل مثلث تا بزنید. سپس قسمت تا شده را روی سر خود قرار دهید. توجه داشته باشید که یک سمت از روسری باید از طرف دیگر آن بلندتر باشد. سپس طرف بلندتر را از زیر چانه رد کرده و آن را دور سر خود بپیچانید. طرف آزاد روسری را به طرف پیچیده شده نزدیک کنید و آن‌ها را به یک دیگر گره بزنید. شما می‌توانید با استفاده از این روش انواع مینی اسکارف را روی سر خود قرار دهید و یک استایل شیک و جذاب داشته باشید.

 

بستن مینی اسکارف به مدل گل

آخرین مدل بستن مینی اسکارف که قصد معرفی آن را داریم، بستن به شکل گل است. در این روش باید روسری را به شکل مثلث درآورده و سپس لبه تا شده آن را در امتداد پیشانی خود قرار دهید. پس از آن دو طرف آزاد روسری را بالای پیشانی آورده و آن را دور هم بپیچید. سپس آن را به شکل یک گل درآورید. در آخر می‌توانید با استفاده از یک سوزن یا سنجاق گل را روی سر خود فیکس کنید. شما می‌توانید از این مدل در مهمانی‌ها و ... استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم شما را با روش‌های مختلف بستن انواع مینی اسکارف آشنا کنیم. شما می‌توانید با استفاده از روش‌های گوناگون بستن این روسری‌ها استایلی خاص و جذاب برای خود بسازید. از جمله این روش‌ها می‌توان به مدل بستن ساده، وینتیج، گل، تل، هدبند و ... اشاره کرد. شما می‌توانید با استفاده از هر یک از روش‌ها استایلی متفاوت داشته باشید. با مراجعه به بخش مینی اسکارف‌ها می‌توانید انواع مختلف این محصولات را از خانه مد اچ جی خریداری کنید و آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان تحویل بگیرید.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.