نمایش 1–10 از 13 نتیجه

نمایش 9 24 36

برای خانم‌ها کیف فقط یک وسیله جانبی برای حمل لوازم مورد نیاز نیست. کیف یکی از اصلی‌ترین عناصر تیپ و استایل زنان محسوب می‌شود که نماد خوبی از هویت و سطح سلیقه آن‌هاست. به همین دلیل است که طراحان و تولید کنندگان کیف انواع کیف زنانه را با طیف وسیعی از مواد اولیه، در مدل‌های متنوع، با رنگ‌های متفاوت و کاربردهای مختلف تولید می‌کنند. گستردگی حق انتخاب این امکان را برای زنان فراهم می‌کند که کیف مورد نظر خود را بر اساس سلیقه و نیازشان از میان بی‌نهایت گزینه موجود انتخاب و خریداری کنند.

انواع کیف ها:

کیف دستی:

از اولین انواع کیف زنانه می‌توان به کیف دستی‌ها اشاره کرد. کیف دستی‌ها در سایزهای متوسط و بزرگ تولید می‌شوند و معمولاً دارای دسته‌های کوتاهی هستند که می‌توان آن‌ها را به دست گرفت یا روی شانه قرار داد. کیف‌های دستی در دسته‌بندی کیف مجلسی قرار دارند.

کیف ساتچل Satchel :

از دیگر انواع کیف زنانه می‌توان به کیف دستی مستطیل شکلی با اندازه متوسط تا بزرگ که یک دسته در بالا دارد و ساتچل نامیده می‌شود، نام برد. کیف زنانه ساتچل گزینه مناسبی برای دانشگاه، اداره و سفر است.
کیف ساتچل یک بند جدانشدنی نیز در کنار خود دارد.
کوله پشتی:
واضح است که کوله پشتی ها نیز از انواع کیف زنانه به شمار می‌روند، البته از نوع کوله پشتی زنانه و دخترانه! هرچند اکثر آنها اسپرت هستند و هم برای زنان و هم برای مردان قابل استفاده‌اند. کیف‌های دو بنده‌ای هستند که بر روی شانه و کتف و کمر قرار می‌گیرند و به راحتی قابل حمل خواهند بود.
معمولاً این کیف‌ها در اندازه‌های بزرگ در بازار وجود دارند که برای قرار دادن کتاب، وسایل بزرگ و کوچک از لپ‌تاپ گرفته تا کیف پول، بطری آب و غیره استفاده می‌شوند. امروزه سایزهای کوچک کوله پشتی نیز در دسترس هستند که روند مد شدن آن‌ها از سال ۲۰۱۷ شروع شد.

کیف دوشی زنانه / بندی Shoulder Sling Bag:

کیف اسلینگ از جذاب‌ترین انواع کیف زنانه است که بند بلندی دارد و به شانه آویخته می‌شود. این کیف به صورت عمودی یا به حالت کراس بادی Cross Body قرار می‌گیرد.
کیف دوشی زنانه جنس‌ها و مدل‌های مختلفی از جمله کیف اسپرت ، اداری و … دارد.
هر استایلی کیف متناسب با خودش را می‌طلبد، لباس‌های زیبای شما با در دست گرفتن کیف کامل و شیک‌تر به نظر می‌رسند.  انواع کیف زنانه در بازار و مغازه‌های کیف و اکسسوری فروشی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را با لباس‌های خود ست کنید.