هیچ محصولی یافت نشد.

لباس راحتی زنانه:

لباس های راحتی و یا به اصطلاح خانگی لباس هایی هستند که همانطور که از اسمشان پیداست ، باید هنگامی که آنها را به تن داریم احساس راحتی کنیم ؛ از همین رو برای خرید بهترین نوع لباس راحتی باید به ویژگی های زیر توجه کرد:

1- به کیفیت لباس ها توجه کنید

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که هنگام خرید لباس های خونگی راحتی باید به آن توجه کنید کیفیت مناسب برای تیشرت و شلوار راحتی تو خونگی است.دفت کنید لباسی انتخاب کنید که جنس  آن مرغوب و همچنین دارای انعطاف باشد. از طرفی استفاده کردن از ست های راحتی و یا شلوار و تیشرت های راحتی خونگی که از جنس الیاف مصنوعی مثل پلی استر و نایلون و .. هستند اصلا مناسب نیسیت زیرا هوا از آن ها عبور نمی کند و همین موضوع باعث رطوبت و تعریق می شود که حس خوشایندی برای افراد ندارد البته از این جنس پارچه ها برای لباس های مجلسی استفاده می کنند زیرا چروک نمی شوند.

تاثیر تنوع پذیری در انتخاب لباس های راحتی زنانه
اهمیت دادن به تنوع لباس :

از نکات مهم برای انتخاب لباس های راحتی اهمیت دادن به طرح و رنگ هاست فکر نکنید چون در خونه هستید و به دلیل ارتباط نزدیک با افراد منزلتون هرچی دم دست بود را می توانید بپوشید این طرز فکر کاملا غلط است زیرا رنگ هایی که به برای لباس های راحتی خودتون انتخاب می کنید در روحیه شما بسیار تاثیر دارد.

1. رنگ

به خصوص رنگ های روشن که باعث سرزندگی و شادابی می شوند به علاوه این انرژی ها و روحیه شاد را به اطرافیان خود در منزل هم انتقال میابد که این امر موجب آرامش سلامت و روان افراد می شود دیدن رنگ های شاد و متنوع باعث می شود به مغز انسان پیام شادی برسد که بسیار تاثیر مثبت و رضایت بخش در انجام فعالیت های آن ها دارد. می توانید رنگ های ست تاپ و شلوارک، بلوز و شلوار، تی شرت های رنگی، پیراهن و شلوار های راحتی خود را طوری انتخاب کنید که به تناژ پوستتان نزدیک باشد از طرفی انتخاب رنگ های خنثی باعث می شود تا خواب راحتی هم داشته باشید همچنین خانم ها باید توجه داشته باشند که لباس های زیر آن ها از جمله مدل های اسپرت و فانتزی و نخی جزو لباس های راحتی است که باید در انتخاب رنگ بندی آن ها هم حساسیت داشته باشند.

2. طرح ها

ضمن انتخاب رنگ های شاد و متنوع باید به طرح لباس های نو خونگی که می خواهید خریداری کنید هم توجه کنید زیرا طرح های شاد و بامزه و فانتزی در روحیه و انرژی شما بسیار موثر است. در کنار انتخاب رنگ و طرح های شاد به خاطر داشته باشید که هر دفعه از رنگ و طرح های جدید خریداری کنید و یک لباس رنگ شاد با طرح مناسب را تکراری خریداری نکنید منظور از این جمله این است که هنگام خرید تنوع در رنگ بندی لباس ها و طرح ها را چاشنی اولویت های خود در انتخاب تی شرت های راحتی و همچنین شلوار و شلوارک های راحتی کنید.

3- لباس تنگ نپوشید

سعی کنید از لباس های تنگ به عنوان لباس های راحتی توخونه استفاده نکنید زیرا این لباس ها آزار دهنده هستند و در طولانی مدت استفاده از آن ها باعث بسیاری از مشکلات جسمانی می شود و سبب می شود تا حتی آرامش روحی شما هم بهم بریزد.

4- کنترل دمای بدن

از موارد دیگری که کیفیت لباس را مشخص می کند درجه حرارتی بدن را تنظیم کند یعنی باعث حس سرما و گرما نشود زیرا انتخاب لباس معمولا به آب هوا و فصل بستگی دارد مثلا در فصل تابستان از تاب و تی شرت های زنانه استفاده می کنیم که خنک هستند و از طرفی برای فصول سرد سال به دنبال لباس های پشمی و گرم و همچنین شلوار های راحتی هستیم تا بدن ما را در این فصل گرم نگه دارد.